Вибір рубрики

Для початку пікнікового сезону

11.04.2024

Свіже оновлення з фронту свинячих баталій! Виявляється, на нашому рідному ринку свинини ціни стрімко летять угору. Це вам не жарти, а інфа прямісінько від асоціації «Свинарі України».

Отже, минулої п’ятниці ринок закрився з красивим плюсом по цінах. Цікаво, що за другий тиждень квітня ціни гойдалися між 62-65 грн за кілограмчик, але на заході нашої необмеженої країни захотіли зупинитись на позначці 63 грн/кг. В середньому по ринку вийшло 63,1 грн/кг, і це аж на 8,3% вище, ніж на тиждень до цього.

Також, як повідомляють м’ясні мудреці, трішки зросла розбіжність у цінах між західними областями та іншими регіонами, особливо це торкнулося охолоджених свинячих півтушок.

Активність на ринку теж підскочила, як свиня через тин. Все завдяки тому, що погода як на замовлення для початку пікнікового сезону та до того ж на носі великодні свята. Так що м’ясопереробники вже труть ручки в очікуванні подальшого підвищення цін.

Ви тільки уявіть, більшість уже готові ставити на те, що ціни злетять ще на 2–3 гривні за кілограм. Отакі справи, друзі. Живемо в цікаві часи!

Схожі новини:

20.05.2024

Соняшниковий шрот у Китаї

У квітні цього року експорт соняшникового шроту з України стрибнув вгору, демонструючи майже 560 тисяч...

Детальніше

20.05.2024

Майбутнє українського агроекспорту

Що стосується майбутнього українського агроекспорту до ЄС, то тут важливу роль зіграють червневі вибори до...

Детальніше

20.05.2024

Тепличний досвід європейців

На Чернігівщині фермери вже не бояться травневих заморозків, бо мають нові теплиці! Це стало можливим...

Детальніше