Вибір рубрики

Для здорового саду

19.04.2024

Останнім часом наші сади та поля частіше стали відчувати на собі непрохані візити оленки волохатої, шкідника, який особливо активізується при певних температурних умовах. Спеціалісти від компанії LNZ Group поділилися, що ці невеликі, але жадібні жуки, виповзають на поверхню, коли температура ґрунту та повітря досягає певної позначки, і їхня активність особливо виражена у теплі та сонячні дні.

Цікаво, що оленки волохаті – це справжні мандрівники у світі рослин, перебираючись від однієї культури до іншої, залежно від періоду їх цвітіння. Вони влаштовують справжній шабаш на квітках, виїдаючи їхні найцінніші частини, що може призвести до значних втрат врожаю.

Зараз, коли надворі все частіше замає теплими днями, оленка волохата знову вийшла на “полювання”. Щоб не дати їм влаштувати на своїх ділянках свято живота, аграрії мають гарно попрацювати з хімічними обробками. Та ось халепа: збіг часу їх активності з періодом цвітіння багатьох культур вимагає від фермерів особливої уважності та обережності, щоб не нашкодити бджолам.

Але, не варто впадати у відчай, адже існують препарати, що дозволяють провести обробку ефективно та безпечно. Наприклад, в арсеналі компанії DEFENDA є засоби, які можуть допомогти у боротьбі з цими непроханими гостями, не завдаючи шкоди нашим бджолам. Головне – діяти обережно, вибираючи малотоксичні інсектициди та не забувати про додаткові засоби, які підвищують ефективність основного препарату.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше