Вибір рубрики

Добрива у міжсезоння дешевші

08.05.2024

Азотні добрива в Україні значно подешевшали. З початку року країна імпортувала 542 тисячі тонн азотних добрив, частину яких використовують як сировину для виробництва КАС. Місцеве виробництво за перші чотири місяці склало не менше 700 тисяч тонн.

Як повідомляє «Інфоіндустрія», найбільший попит має імпортний карбамід, який поставляють здебільшого з Туркменістану та Азербайджану. У травні та червні його активно закуповують великі агрокомпанії. Ціни впали, що створює можливість для міжсезонних закупівель на весну 2025 року.

Проте виробництво карбаміду в Україні значно скоротилося: у травні його виготовили в 20 разів менше, ніж у березні. Ціни на карбамід на внутрішньому ринку тримаються на рівні 23 500 грн/т із доставкою, а імпортні постачальники готові запропонувати його на 5000 грн дешевше у травні-червні.

КАС також подешевшав у міжсезоння до 15 500-15 700 грн/т на складі. Експерти вважають, що міжсезонні закупівлі добрив, розпочаті в травні, цілком закономірні, хоча невідомо, як довго протримаються такі ціни.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше