Вибір рубрики

Додатковий час на оформлення паїв

24.05.2024

Хороші новини для українських землевласників! Верховна Рада України нещодавно прийняла закон, який надає власникам земельних часток додатковий час до 2028 року на оформлення своїх паїв, які досі залишалися нерозподіленими. Це особливо важливо, оскільки багато власників через військові дії не мали можливості скористатися своїм правом. За словами заступника Міністра аграрної політики Дениса Башлика, цей крок має на меті забезпечити захист інтересів власників і розширити можливості для їхнього майбутнього використання земель.

Закон також запроваджує нові норми, як-от введення нового виду сервітуту, необхідність черговості розгляду дозволів на землеустрій та страхування відповідальності для землевпорядників та інших фахівців. Відтепер землевласники можуть бути спокійні, знаючи, що їхні права надійно захищені і влада працює над тим, щоби зробити процеси більш ефективними і безпечними.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше