Вибір рубрики

Доходи за збереження вуглецю в ґрунті

23.05.2024

Фермери в Україні мають чудову нагоду не лише заробляти на врожаї, а й отримувати додаткові доходи завдяки вуглецевим сертифікатам. Європейська кліматична компанія Heavy Finance долучила 300,000 гектарів українських аграрних угідь до програми вуглецевого землеробства. Це дає фермерам можливість перейти на природні та відновлювальні методи обробітку землі, які допоможуть їм отримувати вуглецеві кредити, засновані на ґрунтових показниках.

Вуглецеві сертифікати — це чудова можливість для фермерів отримати додаткові доходи за зменшення викидів парникових газів і збереження вуглецю в ґрунті. Ці сертифікати можуть бути продані як товар на ринку, створюючи нові фінансові можливості для аграріїв.

Віталій Скоцик, президент Інституту геополітики та стратегічного управління, зазначає, що українські фермери вже давно оптимізують свої витрати і практикують екологічно чисті методи аграрного виробництва, часто без будь-яких дотацій. Тепер вони можуть отримати вуглецеві сертифікати, які в середньому коштують близько 50 євро за гектар, що відкриває їм шлях до додаткового доходу.

Ця програма називається Carbon Credit Ukraine, і фермери, які приєднаються до неї, підписують договір на 20 років. Програма охоплює 19 з 24 областей України, де вже проводяться відповідні дослідження та супутникове моніторинг. Навіть поля, які не використовуються через нерозміновані території, можуть брати участь у програмі, даючи фермерам шанс на заробіток без активного землеробства.

Цікаво, що Миколаївська область уже отримала перші платежі за цією програмою — 32 євро на гектар, демонструючи, що система реально працює. Такі ініціативи показують, як фермери можуть адаптуватися до нових економічних реалій і знаходити нові шляхи для збільшення своїх доходів.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше