Вибір рубрики

Допомога аграріям Вінниччини

16.04.2024

У Вінницькій області продовжують підтримувати місцевих фермерів та кооперативи. У 2024 році заплановано виділити 3 мільйони гривень на пільгове кредитування для розвитку особистих селянських, фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Це частина програми розвитку на селі, яка вже минулого року надала фінансову підтримку на суму 5,1 мільйона гривень.

Ці кошти допомогли закупити малогабаритну сільськогосподарську техніку, обладнання для зберігання та переробки продукції, а також розвинути тваринництво. Крім того, фермери, які утримують у своєму господарстві 3 і більше корів, отримали відшкодування за закуплені установки індивідуального доїння.

Це чудова можливість для місцевих господарств розвиватися та модернізувати своє виробництво, а також забезпечити себе надійними інструментами для підвищення продуктивності та ефективності своєї роботи. Така фінансова підтримка допомагає підвищити рівень життя у сільській місцевості, а також стимулює розвиток аграрного сектора регіону.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше