Вибір рубрики

Допомога агросектору України

21.03.2024

Україна отримала від ЄС €4,5 мільярда допомоги, і це тільки початок. Частина цих коштів вже надійшла, а ще один кусень у розмірі €1,5 мільярда очікуємо в квітні. Але що найцікавіше, Україна взялася за мегаамбітний план реформ на найближчі чотири роки, щоб залучити від Європи ще €50 мільярдів. І в агросекторі також буде діяти!

Уряд розробив план, де передбачено, що аграріям треба буде впоратися з купою викликів: від удосконалення протоколів між реєстрами до створення уніфікованої з ЄС системи для агросектора. І не тільки це! Є ще план з розмінування та допомога фермерам, якій особливо постраждали від війни.

Цікаво, що до цієї великої справи залучено не одне міністерство, а цілу трійцю: Мінагрополітики, Мінекономіки та Мінфін. Вони мають злагоджено працювати, щоб усе вийшло якнайкраще. Звісно, це великий виклик, але і велика можливість для України показати всьому світу, на що ми здатні.

І головне, здається, уряд дійсно ставиться до цього серйозно, адже планують навіть допомогу фермерам на розмінування земель. Так що тримаємо кулаки за успіхи у цій великій справі і сподіваємось, що всі ці зусилля принесуть плоди не тільки у вигляді європейських грантів, але й у вигляді сталого розвитку агросектору України.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше