Вибір рубрики

Допомога цукровому буряку

12.03.2024

Останнім часом на полях цукрових буряків України все частіше виявляють церкоспороз, особливо на заході країни, де клімат сприяє розвитку цієї хвороби через часті дощі. Андрій Новак з компанії «КВС-Україна» ділиться, що для боротьби із церкоспорозом існують два основних підходи: перший – це посимптомне використання фунгіцидів, коли починають обробляти поля після того, як захворювання вразило певну частину рослин, а другий – це профілактичні обробки, коли діють заздалегідь, не чекаючи на появу симптомів.

Андрій підкреслює, що кількість необхідних обробок варто планувати, виходячи з регіональних особливостей погоди. Він також зауважує, що важливо враховувати потенціал резистентності хвороби до певних діючих речовин, рекомендуючи уникати стробілуринів у соло обробках та додавати препарати з міддю для більш ефективного захисту.

Компанія «КВС-Україна» пропонує новітні рішення для боротьби з церкоспорозом, зокрема технологію Церкоспора Плюс (CR+) із гібридами Ладіслава KWS та Балансія KWS, які не лише високоврожайні, але й мають чудову стійкість до церкоспорозу, що дозволяє фермерам не лише зберегти, але й збільшити врожайність цукрових буряків.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше