Вибір рубрики

Допомога малим фермерам

21.02.2024

Благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» разом із Фондом Говарда Баффета взялися допомогти нашим малим фермерам. Вони запускають нову акцію, щоб підтримати весняну посівну кампанію 2024.

Фермерам підкидають ключі від супер тракторів і сівалок – від NEW HOLLAND до JOHN DEERE, аж до MONOSEM. Тобто, хто має поля до 1500 га і потребує допомоги у весняних роботах, може попросити про допомогу. І звертатися треба швиденько, бо прийом заявок триває тільки з 19 по 28 лютого.

Але є одна умова – техніка має працювати на землі, яка належить або в оренді у фермера. І так, ця техніка не просто новенька, а й на обслуговуванні у офіційних дилерів. Так що якщо щось трапиться – гарантія в кишені.

Особливу увагу буде приділено тим, хто пережив релокацію або постраждав через війну, зокрема з Херсонщини, Харківщини, Миколаївської, Запорізької, Київської, Сумської, Чернігівської, Дніпропетровської областей. І, між іншим, якщо фермери об’єднають зусилля і будуть використовувати техніку разом – вони отримають бонусні бали від фонду.

Фонд реально намагається зробити життя фермерів трохи легшим і продуктивнішим. Так тримати!

Консультації можна отримати за адресою victoryharvestua@gmail.com
або за тел. +38 098 474 36 51; +38 098 631 36 23.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше