Вибір рубрики

Допомога у точному землеробстві

08.05.2024

Українські фермери тепер можуть отримати безкоштовний доступ до платформи EOSDA Crop Monitoring від EOS Data Analytics (EOSDA). Це компанія, яка спеціалізується на аналітиці супутникових зображень і допомагає в точному землеробстві. Протягом 2024 року всі українські агробізнеси можуть подати заявку та отримати доступ до платформи на 500 гектарів протягом трьох місяців.

Цей крок спрямований на підтримку українських фермерів у більш ефективному управлінні полями. Катерина Лозко, керівник відділу підтримки клієнтів, пояснила, що ті, кому потрібно більше гектарів, можуть вказати це у формі заявки, і їхній запит буде розглянуто окремо.

Після реєстрації спеціалісти EOSDA забезпечать доступ до всіх функцій платформи та нададуть інструкції для використання. EOSDA Crop Monitoring дозволяє фермеру відслідковувати стан своїх полів, визначати етапи розвитку рослин та помічати найменші зміни. Система допомагає виявляти шкідників, бур’яни, нестачу води та інші проблеми завдяки картам вегетації та індексам продуктивності. Аналіз ризику хвороб дозволяє спрогнозувати їх та вчасно вжити заходів для захисту врожаю.

Платформа також пропонує прогноз погоди на 14 днів, а також історичні дані, що допомагає планувати роботи на полі. Функція скаутингу дозволяє відряджати спеціалістів для перевірки конкретних точок на полі, заощаджуючи час і гроші. Така підтримка допомагає краще контролювати стан посівів і економити ресурси.

Схожі новини:

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше

17.05.2024

Рекорд із експорту лохини

У 2023 році Україна встановила рекорд, експортувавши понад 4 тисячі тонн свіжої лохини на зовнішні...

Детальніше