Вибір рубрики

Допомога від держави

14.03.2024

Кабмін підкрутив гайки програми “єРобота” для аграріїв, тепер кажуть, держава готова взятися за 70% витрат на проєкт. Головна мета – зробити економіку самодостатньою та підживити внутрішні ресурси. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль поділився, що за цією ініціативою ховається бажання підбадьорити аграріїв, аби ті ставали ще продуктивнішими та допомагали армії.

Тепер справа така: держава покриває 70% вартості проекту, а підприємці мають викласти лише 30%. І якщо виконають усі умови, зокрема створять достатню кількість робочих місць, то ці гроші назад повертати не потрібно. Уповноважені банки триматимуть око, щоб кошти витрачалися за призначенням. Такий хід має допомогти аграріям більш ефективно користуватися допомогою від держави.

Прем’єр додав, що аграрії вже і так відіграють ключову роль в економіці країни, генеруючи майже 60% усього експорту. І зараз, коли вже тисяча кораблів перевезла близько 30 мільйонів тонн товарів, більшість з яких – аграрний експорт, держава ще більше зосередиться на підтримці фермерів.

За даними Шмигаля, тільки з початку року агрогосподарства отримали майже 20 мільярдів гривень кредитів, з них 6,3 мільярда – за програмою “5-7-9”. Окрім того, у садівництво та тепличне господарство за останні півтора року інвестовано 723 мільйони гривень грантових коштів.

Отож, для малого і середнього бізнесу це чудовий шанс розвиватися та допомагати економіці країни стати ще міцнішою!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше