Вибір рубрики

Дощові садки для квітів та зелені

31.05.2024

У Києві розпочали залучати до уваги таку цікавинку, як дощові садки — це спеціальні зелені зони, які допомагають збирати та очищувати дощову воду. Вони виглядають як привабливі клумби, але їхня роль значно важливіша. Вже в декількох районах столиці можна побачити такі новинки, і скоро вони зʼявляться у всіх куточках міста.

Заступник голови КМДА Володимир Прокопів поділився, що завдяки дощовим садкам частина дощової води не потрапляє до каналізації, а вбирається прямо тут, на місці, серед квітів та зелені, що допомагає запобігти місцевим підтопленням та забезпечує рослини водою під час посух.

Олександр Возний з Департаменту захисту довкілля зазначив, що такі садки можуть поглинати до 90% води, яка на них потрапляє. Це ефективний спосіб не тільки захистити місто від затоплень, але й забезпечити, щоб наші зелені насадження мали достатньо вологи.

Такий підхід до ландшафтного дизайну не тільки корисний для екосистеми, але й додає місту краси. Це чудовий приклад того, як можна гармонійно поєднати природні потреби з міським середовищем.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше