Вибір рубрики

Дотації для фермерів

02.05.2024

Фермери в Україні знову можуть розраховувати на державну підтримку! Міністерство аграрної політики оголосило про відновлення дотацій за утримання великої рогатої худоби, кіз та овець. Так, власники від 3 до 100 корів зможуть отримати 7 тисяч гривень на голову, а ті, хто тримає від 5 до 500 кіз чи овець, отримають 2 тисячі гривень за голову. Ще одна хороша новина: фермерам, які обробляють від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь, дотація складе 4 тисячі гривень за гектар.

Для того, щоб скористатися цією можливістю, важливо зареєструватись у Державному аграрному реєстрі та подати заявку через нього. Нагадаю, з нового року в Україні також розширили ліміти на продаж земель, що створює нові можливості для аграріїв, а держава продовжує надавати пільгове кредитування під програмою «Доступні кредити 5 – 7 – 9%». Так що, час запускати та розвивати сільськогосподарські проєкти!

Схожі новини:

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше

17.05.2024

Рекорд із експорту лохини

У 2023 році Україна встановила рекорд, експортувавши понад 4 тисячі тонн свіжої лохини на зовнішні...

Детальніше