Вибір рубрики

Дотації на утримання ВРХ

07.02.2024

Цього року наші аграрії, і особливо ті, хто повернувся на свої землі після деокупації, знову зможуть скористатися державними програмами підтримки.

Перший заступник Міністра аграрної політики Тарас Висоцький поділився, що фермери з деокупованих областей, які обробляють до 120 гектарів, можуть отримати 8 тисяч гривень на гектар як безповоротну допомогу. А ті, чиї землі не зазнавали окупації, – 4 тисячі гривень.

Для тих, хто утримує велику рогату худобу, кіз та овець, теж є приємні бонуси. Якщо у тебе від 3 до 100 корів, то на кожну можна отримати 7 тисяч гривень, а за кожну козу чи вівцю, якщо їх у тебе до 500, – 2 тисячі гривень.

Тарас Висоцький також згадав, що триватиме реформа меліорації з бюджетним фінансуванням у 200 мільйонів гривень на обладнання для зрошення. Це можливість для аграріїв модернізувати поливальні системи та забезпечити кращий догляд за своїми полями.

А ще в 2024 році запрацював Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, тож тепер фермери, які обробляють до 500 гектарів, мають шанс отримати гарантію на кредит. Це справді велика підтримка від держави, яка допоможе аграріям розвиватися та досягати нових висот.

Схожі новини:

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше

18.06.2024

Експорт соняшникового шроту

За останні дев'ять місяців Україна відзначилася неймовірним експортом соняшникового шроту — майже 3,8 мільйони тонн,...

Детальніше