Вибір рубрики

Дотації на утримання ВРХ

07.02.2024

Цього року наші аграрії, і особливо ті, хто повернувся на свої землі після деокупації, знову зможуть скористатися державними програмами підтримки.

Перший заступник Міністра аграрної політики Тарас Висоцький поділився, що фермери з деокупованих областей, які обробляють до 120 гектарів, можуть отримати 8 тисяч гривень на гектар як безповоротну допомогу. А ті, чиї землі не зазнавали окупації, – 4 тисячі гривень.

Для тих, хто утримує велику рогату худобу, кіз та овець, теж є приємні бонуси. Якщо у тебе від 3 до 100 корів, то на кожну можна отримати 7 тисяч гривень, а за кожну козу чи вівцю, якщо їх у тебе до 500, – 2 тисячі гривень.

Тарас Висоцький також згадав, що триватиме реформа меліорації з бюджетним фінансуванням у 200 мільйонів гривень на обладнання для зрошення. Це можливість для аграріїв модернізувати поливальні системи та забезпечити кращий догляд за своїми полями.

А ще в 2024 році запрацював Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, тож тепер фермери, які обробляють до 500 гектарів, мають шанс отримати гарантію на кредит. Це справді велика підтримка від держави, яка допоможе аграріям розвиватися та досягати нових висот.

Схожі новини:

02.03.2024

Для любителів пива та морозива

Передаю вам новину, яка точно здивує всіх любителів пива та морозива. Уявіть собі, ірландські майстри...

Детальніше

02.03.2024

Від поля і ферми до смачної ковбаски

Гей, ви чули останні новини про «Барком»? Компанія з Львова, що випускає ту смачненьку «Родинну...

Детальніше

02.03.2024

Сертифікація на сою

Євросоюз, де ми так любимо продавати нашу сою, ввів нові правила для всіх, хто хоче...

Детальніше