Вибір рубрики

Дозування та фасування насіння

21.05.2024

Львівський завод “Техноваги” має справді унікальний асортимент! Вони виготовляють усе: від маленьких лабораторних ваг для ювелірів аж до великих комплексів для зважування фур та вагонів. І не тільки це! На заводі також створюють унікальне обладнання для дозування та фасування насіння, яке має свій патент.

Більш ніж 200 львів’ян, які працюють на цьому заводі, допомагають експортувати продукцію до 20 країн світу, у тому числі на такі конкурентні ринки, як США та Німеччина.

Заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку, Дмитро Кисилевський, поділився своїми думками про те, як державна політика “Зроблено в Україні” допомагає таким промисловим компаніям, як “Техноваги”. Він зазначив, що було цікаво дізнатися від співвласника заводу Ігора Клоса про їхній досвід використання різних державних програм підтримки.

Завод використовує програму доступних кредитів “5-7-9%” для продажу свого обладнання та активно пропагує її серед своїх клієнтів. Завдяки програмі грантів на розвиток переробної промисловості, заводу вдалося придбати камеру дробоструменевого очищення металу та фарбувальну камеру, які виготовив київський завод Tweko. Львів’яни також скористалися державною програмою “Кешбек 25% на сільськогосподарську техніку”, що дозволило їм постачати своє обладнання фермерам.

Наразі завод має великі очікування від уряду, зокрема щодо ефективних переговорів з Євросоюзом про промисловий безвіз (угода АССА). Якщо ЄС почне визнавати українські сертифікати відповідності, це суттєво спростить життя українським експортерам і допоможе їм ще успішніше просувати свою продукцію на міжнародні ринки.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше