Вибір рубрики

Дрони для агросектора

25.06.2024

В Україні ринок дронів для агросектора розпочався з 2021 року, коли їх стали використовувати для десикації соняшнику, і з тих пір вони все активніше входять у наше аграрне життя. Цього року кількість дронів вже досягла приблизно тисячі одиниць! Про це розповідає Микола Черняк, керівник сервісної компанії AGRONIX.

Дрони стають незамінною частиною агросектору, їхній ринок зростає разом з потребами фермерів. Наприклад, обробка кукурудзи дронами стала дуже затребуваною через висоту стебел під час масового льоту метеликів, що робить неможливим застосування звичайних обприскувачів.

Але були й певні обмеження, такі як відсутність спеціально зареєстрованих препаратів для авіавнесення. Та ось новина: вже в 2024 році компанія FMC планує випустити Вантакор™, інсектицид, який можна буде вносити дронами. Цей препарат особливо ефективний при малих об’ємах розчину, що робить його ідеальним для використання в дрон-технологіях.

Отже, дрони не тільки роблять наше агро ефективнішим, а й підштовхують розвиток нових технологій і методів обробки поля. Цікаві часи для українських аграріїв, правда?

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше