Вибір рубрики

Джем з кизилу та манго

30.03.2024

Компанія Famberry, що крутиться навколо кизилу, як бджоли навколо меду, зробила крутий хід — оновила свій асортимент і скоро засвітиться на полицях «Сільпо». Ліза Ольшанська, одна з тих, хто тримає кермо в Famberry, поділилася деталями.

Уяви собі, на полицях з’являться такі диковинки, як джем з кизилу та манго, або навіть з малиною, яблуком, персиком, не кажучи вже про кизил, перетертий з медом, чи соус сальса. І це ще не все! Вони ще й покращили рецептуру своїх соусів «Лагідний» та «Преміум».

Поки що це все на стадії тестування, але договір із «Лавкою традицій» від «Сільпо» вже підписаний, тож готуйся бачити повноцінну партію продуктів незабаром. І як бонус, Famberry вирішили зробити подарунковий бокс з усіма своїми кизиловими продуктами у міні-форматі, де можна спробувати всього по трошки!

Але є й не надто весела частина історії. Кизиловий сад компанії у Запорізькій області, який є найбільшим у Європі, наразі перебуває в окупації. Проте вони не здалися, запустили новий завод у Запоріжжі та вже законтрактували врожай кизилу від українських фермерів. Як на мене, це неймовірна історія про стійкість та нескінченне бажання рухатися вперед, незалежно від обставин!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше