Вибір рубрики

Ефективна боротьба із бур’янами

26.03.2024

Аграрії, які вирощують соняшник та кукурудзу, стикаються з крутим викликом: через широке міжряддя ці культури доволі вразливі до бур’янів на ранніх стадіях. Але не біда, бо є мудрі голови в Ukravit, які поділилися своїми знаннями, як ефективно захистити ці культури.

Олександр Мигловець з Ukravit дає пораду: щоб ваші соняшники чи кукурудза не втратили свій блиск в боротьбі за ресурси з бур’янами, краще починати захисні дії до того, як з’являться сходи. Це дасть їм гарний старт і допоможе уникнути неприємностей з хворобами чи шкідниками.

Якщо вас турбують злакові бур’яни, Олександр радить гербіцид Тізер. Він мов чарівник – абсорбується проростками та корінням бур’янів і швидко виводить їх з ладу, створюючи захисний екран в ґрунті. Тізер чудово справляється з однорічними злаковими та деякими дводольними бур’янами, не шкодить культурним рослинам і швидко перетворюється на безпечні сполуки.

Хочете посилити захист від дводольних бур’янів? Змішайте Тізер з гербіцидом Тернат – і ваші соняшник, кукурудза чи соя скажуть вам величезне «дякую». Виявляється, агрономія це таке місце, де наука та магія зустрічаються, щоб допомогти нашим полям процвітати!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше