Вибір рубрики

Екотуризм у колишній школі

11.03.2024

У «Браталівській сироварні» на Житомирщині, керованій Віталієм Рудченком, створюють смачні сири, використовуючи молоко від місцевих корів. Ідея такого виробництва прийшла з прагнення розвивати екотуризм у колишній школі, де колись жила родина Терещенків. З травня 2023, вони почали варити сири, приваблюючи туристів та показуючи, як можна оживити село.

Сироварня пропонує широкий асортимент сирів – від напівтвердих до м’яких, як-от моцарелу чи халумі, і кожен знайде тут щось на свій смак. Вони також активно долучаються до ярмарків, щоб познайомити більше людей зі своєю продукцією. І до всього, Віталій збільшив свою пасіку до 50 вуликів, аби доповнити сирні делікатеси місцевим медом.

Сироварня втілює в життя великі плани, не дивлячись на виклики часу. Їхня робота показує, що згуртованість та працьовитість можуть створити щось унікальне і цінне прямо тут, на українській землі. Сергій сподівається, що, коли все налагодиться, він зможе продовжити розвиток свого проєкту екотуризму, запропонувавши ще більше можливостей для відпочинку та навчання на природі.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше