Вибір рубрики

Експорт продукції морем

06.03.2024

Гарні новини з аграрного фронту України, друзі! У 2023 році наші фермери виконали справжнє чудо, зібравши понад 70 мільйонів тонн зернових і олійних культур. А ще експортували продукції на космічну суму майже в 22 мільярди доларів. Тарас Висоцький, перший заступник міністра аграрної політики, розповів про це на конференції в Празі, додавши, що це стало можливим завдяки допомозі міжнародних партнерів і успішній роботі зернового коридору.

Ну аграрії, ви як завжди на висоті! Майже всю продукцію експортуємо морем, і в грудні 2023 року відправили на експорт 5 мільйонів тонн збіжжя з Одеси. Тарас Висоцький наголосив, що Україна продовжує гарантувати світову продовольчу безпеку, особливо важливу для країн Африки та Азії.

Але не забуваємо й про наших аграріїв, що потерпають від наслідків вторгнення. На конференції також обговорять, як подолати воєнні ризики для агроринку, прогнози врожаю-2024, і навіть процес євроінтеграції України.

Так тримати, Україно! Ваші поля не тільки забезпечують хлібом наші столи, а й допомагають утримувати стабільність у світі.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше