Вибір рубрики

Експорт свіжої ріпчастої цибулі

30.03.2024

Україна зараз активно кидає виклик географії, збільшуючи експорт свіжої ріпчастої цибулі. Ось так, у нас тут не лише сало та борщ на розумі! Головний покупець нашої цибулі – це Румунія, що щомісяця забирає майже 2 тисячі тонн цієї пікантної красуні.

Але не думай, що лише Румунія в захваті. Молдова, Болгарія, Австрія та Чорногорія теж в черзі за нашими овочами. І уяви собі, в січні 2024-го навіть Британія вирішила спробувати нашу цибулю. Для нас це трохи незвично, але водночас дуже круто, бо там зараз актуальний дефіцит цибулі.

Ціни на українську цибулю зараз такі низькі, що просто смішно – близько 31 цента за кг. І це при тому, що в Європі та Молдові цибуля дорожча. Навіть у Польщі, де завдяки російському імпорту цибулі ціни одні з найнижчих у ЄС, наша цибуля все одно виходить на 40% дешевше.

А різниця в оптових цінах на цибулю між Україною та Нідерландами, які є головними експортерами цибулі в ЄС, вже майже в два рази. Отже, шанси на те, що наша цибуля підкорить ще більше країн, зростають. Як на мене, то це суперновина, що демонструє, як Україна може круто вийти на міжнародний рівень навіть з такою звичайною продукцією, як цибуля.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше