Вибір рубрики

Експорт замороженої яловичини виріс

28.06.2024

Згідно інформації з Асоціації виробників молока, котрі в свою чергу спирались на дані Держстату, експорт ВРХ живою вагою впав на 35% порівняно з квітнем і аж на 350% порівняно з травнем минулого року. Всі ці поставки пішли до Лівану. За підсумками січня-травня експорт склав 3,76 тис. т.

Що ж до охолодженої яловичини, то в травні відбулося зниження на 40% порівняно з квітнем, хоча порівняно з торішнім травнем показник піднявся на 73%. Найбільше м’ясо пішло до Туреччини, а також непогано вийшло з Ліваном і Йорданією.

А ось морожена яловичина вийшла на вищий рівень — експорт зріс на 22% порівняно з квітнем, хоч і впав на 54% порівняно з минулим роком. Азербайджан, Китай і Узбекистан були головними покупцями.

Ще цікавий момент — Україна в травні знизила імпорт живої ВРХ, більшість м’яса приїхала з Чехії. Імпорт охолодженої і мороженої яловичини також мав свої особливості, але загальний баланс торгівлі вийшов позитивним на $7,1 млн.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше