Вибір рубрики

Екзотичні гриби із Закарпаття

27.06.2024

Ну ось, хочу розказати про одну цікавинку з Закарпаття. Місцеві фермери з компанії “Натур Грін Україна” круто взялися за справу і вирощують гриби шиїтаке, які в Азії вважаються чимось на кшталт “еліксиру життя” через їхні корисні властивості. І знаєш, вони використовують органічний субстрат свого власного виробництва, до якого входять перероблені зернові та деревина твердих порід. Це забезпечує грибам все необхідне для зростання та розвитку.

Процес цікавий: один цикл вирощування цих грибів триває майже 19 тижнів, а за тиждень компанія збирає приблизно 6-6,5 тонн цих чудових грибів. І не просто так це все роблять — 95% продукції вони експортують, головним чином у Європу, включно з Німеччиною, Бельгією, Нідерландами, ну і звичайно, Велика Британія та інші країни також не проти покуштувати.

А ще знаєш, що вони роблять з відходів? Нічого не викидають! Використаний субстрат стає класним органічним добривом, яке можна використовувати замість торфу, або навіть як тверде паливо чи для отримання біогазу. Такий ось екологічний підхід у виробництві! Андрій Равліковський, технолог компанії, вважає, що таке грибництво може стати надійною галуззю для нашої країни.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше