Вибір рубрики

Фаховий догляд за горіхами

10.06.2024

Олег Валько з Львівщини вже десять років займається горіхівництвом, розпочинаючи з двадцяти горіхів і поступово збільшуючи насадження, завдяки грантовій програмі. Тепер він ділиться своїм досвідом з початківцями садівниками, радячи їм починати з аналізу ґрунту та добору саджанців, які найкраще приживаються в їх регіоні.

Олег наголошує на важливості фахового догляду за горіхами, зокрема правильного формування крони та проведення зелених операцій. Він рекомендує домашнім садівникам сорти горіхів Овата, Рубін та Карпатіка-Коголничана за їх смачність та адаптивність.

Завдяки державній підтримці, Олег успішно вирощує новітні сорти, які демонструють високу врожайність і стійкість до кліматичних випробувань. Зокрема, сорт Піщанський відмінно пережив травневі приморозки і показав гарну зав’язь.

Олег вважає, що сучасні інтенсивні сорти, як-от Чандлер, Лара, Фернор, Серр, та Піщанський, повинні витіснити застарілі різновиди, адже вони відповідають потребам ринку і мають високий попит. Тепер він також активно займається переробкою горіхів, розширюючи сферу своєї діяльності.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше