Вибір рубрики

Фермерська професія для жінок

27.04.2024

На Житомирщині надзвичайно популярним стає навчання на фермерські професії! Житомирська обласна служба зайнятості видала цього року 259 ваучерів на освіту, і багато хто з жителів області обрав саме професію фермера. Особливо цікаво, що серед тих, хто вирішив освоїти це ремесло, переважають жінки — 91 !

Нещодавно у Черняхові урочисто вручили свідоцтва групі випускників, які пройшли 10-місячне навчання. П’ять із шести новоспечених фермерів — це жінки. Олена Пашинська, начальниця місцевого відділу служби зайнятості, захоплюється їхніми досягненнями і вірить, що нові знання допоможуть їм втілити мрії в життя, а також нададуть нові можливості, як то водійське посвідчення.

Випускники навчального курсу отримали не тільки фундаментальні знання з агротехніки та ветеринарії, а й кваліфікації водіїв автотранспортних засобів і трактористів-машиністів. Вони вже мають бізнес-ідеї і плани, як використати свої навички для розвитку власних господарств і забезпечення сімей та місцевої громади якісними продуктами.

Отака справа: навчання може відкрити нові двері навіть після 45, і в Житомирській області це доводять на власному прикладі!

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше