Вибір рубрики

Фермери вирощують монокультури

02.07.2024

Цього сезону багато хто з них вирішив трохи змінити тактику і перейшов на вирощування монокультур. Про це розповідає Андрій Романів, власник господарства «Раст-Агро» на Дніпропетровщині.

Він каже, що деякі фермери вирішили спеціалізуватися лише на одному виді продукції. Хтось ставить на картоплю, а інші — на ранні овочі або навіть на парники та теплиці, де ростуть перці, кабачки, баклажани. І зазначає, що таких насаджень останнім часом з’явилося дуже багато, аж сотні гектарів.

Андрій також згадує, що основна частина його господарства — це овочі, які часто використовуються для борщу, такі як капуста, цибуля та морква. Вони займають найбільші площі на його полях. І хоча минулий рік був досить важким для господарства, він вважає, що цей рік має бути трохи кращим.

От такі плани та надії у наших овочівників!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше