Вибір рубрики

Фестиваль кукурудзи

11.03.2024

Михайло Нагорняк, який вивів унікальний сорт синьо-жовтої кукурудзи, зараз запалює ідеєю організації фестивалів кукурудзи по всій Україні. Він вважає, що ми, українці, трохи забули, як цінувати своє, свої унікальні смаки та продукти. На відміну від французів з їхнім Шампань, Бордо, сирами та коньяками, у нас не так багато регіональних брендів, якими ми можемо пишатися.

Михайло хоче змінити це, відкриваючи для світу та самої України наші місцеві сорти кукурудзи, овочі, ягоди, що ідеально підходять не тільки для традиційної мамалиги, баноша чи попкорну, а й для багатьох інших страв. Він переконаний, що зараз саме час відкривати забуті, але надзвичайно смачні сорти, просуваючи ідею біорізноманіття та автентичності.

Із цією метою Михайло зареєстрував торгову марку Corn Fest для фестивалів кукурудзи та мріє дати її у користування громадам, щоб ті могли організовувати свої унікальні заходи. Він впевнений, що такі фестивалі допоможуть не тільки відновити інтерес до місцевих продуктів, а й привабити туристів, показати культурне та кулінарне розмаїття нашої країни.

Михайло запрошує всіх не тільки оцінити новий сорт кукурудзи, а й приєднатися до ідеї фестивалів, щоб разом пишатися і розвивати українську культуру та гастрономію.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше