Вибір рубрики

Фруктові оцти на кухні

12.03.2024

Олена Карета, співзасновниця крафтового бренду Dom Elin, розкриває світ фруктових оцтів, які стають все більш популярними в гастрономії. Вони пропонують чотири види живих оцтів: яблучний, грушевий, малиновий, і ожиново-смородиновий, кожен з яких створюється унікальним способом.

Яблучний та грушевий оцет виготовляються через двостадійне бродіння, спочатку отримуючи сидр, а потім дозволяючи йому ферментувати з доступом до кисню, щоб створити оцтову кислоту. Цей процес триває 2-3 місяці, але чим довше оцет ферментується, тим він стає кориснішим і смачнішим. Важливо, що такий оцет зберігає всі свої корисні властивості, оскільки не піддається пастеризації.

Для прискорення процесу ферментації в малиновому оцті використовують метод перезаквашування з готовим ферментованим виноградним оцтом, що дозволяє отримати готовий продукт за місяць. А виробництво ожиново-смородинового оцту включає аерацію за допомогою акваріумного аератора, що значно скорочує час дозрівання оцту до 10-14 днів.

Окрім смакових та ароматичних властивостей, фруктові оцти мають численні лікувальні властивості. Наприклад, яблучний та виноградний оцти відомі з давніх часів за свою здатність підвищувати імунітет та витривалість. Малиновий та ожиново-смородиновий оцти мають жарознижуючий ефект, допомагають виводити важкі метали з організму, насичують вітамінами та знижують рівень холестерину.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше