Вибір рубрики

Фундуковий сад та інша екзотика

01.05.2024

Десять років тому Володимир Савчук з Івано-Франківська вирішив змінити звичну картоплю на щось цікавіше і вибрав фундук. Тепер на його городі росте цілий горіховий сад, а також велика колекція екзотичних рослин!

Володимир розповідає, що починав з досліджень і купівлі саджанців, деякі з яких виявилися не тими сортами, які він хотів. Тому він радить усім ретельно обирати продавців і перевіряти інформацію перед купівлею. Фундук виявився досить невибагливою культурою: він добре зберігається і не потребує складного догляду. Одне дерево може дати до 7-8 кг горіхів на рік.

Щоб забезпечити хорошу врожайність, Володимир радить мати як мінімум три сорти фундука для перехресного запилення. Він також звертає увагу на різноманітність форм і сортів, які дозрівають в різні періоди.

Крім фундука, у його саду виростає безліч екзотичних рослин, зокрема хурма, актинідія, зізіфус і багато інших. Володимир залюбки ділиться своїм досвідом і завжди радий зустріти гостей у своєму розкішному саду, який тішить як красою, так і урожаями!

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше