Вибір рубрики

Фундукрвий бізнес України

17.03.2024

Хей, ось що цікавеньке трапилося у світі горішків! Україна минулого року вирішила зайнятися трохи фундуковим бізнесом, імпортуючи близько 950 тонн цих горішків, але в той же час експортувала лише 55 тонн. Здавалось би, скромний старт порівняно з попереднім роком, коли ми взагалі заледве вивозили їх за кордон, а імпорт склав аж 1,5 тисячі тонн.

Експерти кажуть, що Україна досі купує більше фундука, ніж продаватиме, але наші місцеві горішки почали робити собі шлях на ринок. Частково це зменшення імпорту можна пояснити зростанням власного виробництва, а з іншого боку – багато хто з нас виїхав за кордон, тож і споживання впало.

А як до волоських горіхів, то ситуація трохи інша. Їх експорт падає, бо на світовому ринку є багато конкуренції, і якість нашої продукції не завжди на висоті. В Україні вирощують чимало сортових горіхів, але все ще багато хто покладається на старі добрі “дикорослі” горішки, які не так цінуються за кордоном.

Отже, якщо ти любиш фундуки чи волоські горіхи, то знай: за ними стоїть ціла історія експортів, імпортів і пошуку свого унікального місця на міжнародному ринку!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше