Вибір рубрики

Фунгіциди при підвищеній вологості

07.05.2024

Вологі умови не прирікають на поганий урожай! Ось поради, як вибрати ефективний фунгіцид для зернових.

Дощі наситили ґрунти вологою, корисною для зернових культур. Але підвищена вологість і помірні температури також створюють ідеальні умови для поширення хвороб, які можуть торкнутися як озимих, так і ярих зернових.

Навіть якщо симптоми захворювань ще не видно, фахівці з Ukravit радять завчасно провести обробку фунгіцидами, щоб не втратити врожайність.

Олександр Мигловець, керівник департаменту агротехнологій Ukravit, наголошує, що весняні погодні умови сприяли розвитку хвороб, таких як борошниста роса, септоріоз, піренофороз, іржа та інші. Вони вражають стебла та листя, зменшуючи продуктивну площу для фотосинтезу, що може призвести до втрати від 15% до 60% урожаю.

Для захисту зернових від хвороб Мигловець рекомендує трикомпонентний фунгіцид Капітал з фізіологічним ефектом. Цей препарат містить азоксистробін, ципроконазол і епоксиконазол, які контролюють широкий спектр захворювань і навіть працюють на новому прирості.

Азоксистробін ефективний проти грибків з чотирьох класів, ципроконазол інгібує синтез стеринів у клітинах грибків, а епоксиконазол блокує утворення мембран грибів. Разом вони захищають рослини та підвищують їхній загальний ріст і врожайність.

Капітал також оптимізує використання вологи, покращує фотосинтез, балансує азотний обмін і підтримує здоров’я рослин на довгий термін. Він є одним із найкращих рішень для захисту зернових культур на верхівковому листку.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше