Вибір рубрики

Гарбузи замість льону

07.06.2024

Цікава історія про фермерське господарство “Льон-канат” з Чернігівської області, яке довелося кардинально змінити свій бізнес через війну. Раніше вони спеціалізувались на вирощуванні та переробці льону, але через відсутність попиту на льоноволокно в Україні, підприємство вирішило перепрофілюватися.

Тепер вони взялися за вирощування гарбузів! Це виявилося непростим рішенням, але необхідним для збереження ефективності в аграрному секторі. Вони навіть переробили свою сівалку під стандарти гарбузових посівів і замовили спеціальне обладнання для збирання та переробки майбутнього врожаю.

Загалом планують засіяти двома сортами гарбузів на всіх 300 гектарах своїх земель. Цікаво, що одна половина буде засіяна елітним сортом “Український багатоплідний”, а інша — ранньостиглим сортом “Китайка”.

Крім того, “Льон-канат” вже встиг розрахуватися з пайовиками і громадою за оренду землі, забезпечує роботою чотирьох людей і планує найняти ще двох працівників на час збирання врожаю. Це справді приклад стійкості та готовності адаптуватися до змін!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше