Вибір рубрики

Гербіцидний захист ріпаку і кукурудзи

13.03.2024

Цього року фермери стикаються з викликом правильного вибору моменту для весняної гербіцидної обробки ріпаку. Секрет успіху – вловити момент, коли оптимальна температура зустрічається з потрібною фазою росту рослини. Чарівне вікно для внесення гербіцидів – це час між фазою 6-8 листків і початком викидання стрілки, що зазвичай дає нам вікно в 10-15 днів.

Обираючи гербіцидну обробку, важливо звернути увагу на типи забур’яненості і температурний режим. Для ріпаку, який вражений дводольними бур’янами, краще не затягувати і обробити поля до моменту стрілкування, поки ще є шанс уникнути небажаних “гостей”.

Якщо мова йде про осот, тут на допомогу прийдуть препарати на основі клопіраліду. А для боротьби з хрестоцвітними “незваними” – зверніть увагу на етаметсульфуронметил, але тільки коли температура не опускається нижче +5°C.

Але не забувайте про кукурудзу! Тут теж є свої нюанси. Чи зосередитись на ґрунтових гербіцидах, чи на післясходових обробках, а може бути на обох? Повний відхід від ґрунтових гербіцидів може призвести до зниження урожайності.

Тож, озбройтеся інформацією, вибирайте правильні стратегії і не забувайте про ретельний догляд за своїми полями. Вирушайте на поле з гербіцидами, готовими дати відсіч усім бур’янам і зберегти урожай від непрошених “гостей”.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше