Вибір рубрики

Гібрид кукурудзи для вас

20.02.2024

Не кожен гібрид кукурудзи однаково гарний для нашого поля? Отже, давайте заглибимось в агрономічні деталі, які безпосередньо впливають на урожай. Почнемо з типу зерна – він визначає, як швидко воно віддає вологу. Маємо зубовидні, які рівномірненько звільняють воду, і кременисті, що роблять це таки стрибкоподібно.

А ще є кілька хитрощів, на які варто звернути увагу:Як щільно качани обгорнуті листям. Чим щільніше, тим повільніше втрачається волога.

Кут, під яким качан схиляється до стебла, має значення! Качани, що дивляться вниз, менш схильні до грибкових захворювань.
Не забуваємо про міцність стебла і кріплення качана. Якщо стебло слабке, а качан великий, можна втратити врожай через обламування.
І нарешті, підходять чи наші гібриди під систему No-till, де ґрунт не обробляється механічно, що дуже корисно для збереження його структури.
Так от, обираючи насіння, не просто купуйте те, що під руку попадеться. Подумайте про ці всі моменти, адже вони вирішують, чи буде ваша кукурудза крутішою за сусідську. І пам’ятайте, краще спитати у виробника про всі тонкощі, щоб потім не було “ахів” та “охів”.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше