Вибір рубрики

Голубці із Вінниччини

09.04.2024

На Вінниччині з’явилася чудова новина, яка змусить усіх гурманів і шанувальників традиційного українського кулінарного мистецтва аплодувати стоячи. Уявіть собі, голубці у буряковому листі, ця унікальна страва з села Бережанка, тепер офіційно визнана елементом культурної спадщини нашої області! Якщо ви ще не куштували цих надзвичайних голубців, то вам обов’язково треба це зробити.

Але це ще не все. Поряд з голубцями, Вінниччина пишається ще кількома кулінарними шедеврами, які також знайшли своє місце у переліку нашої нематеріальної культурної спадщини. Це, зокрема, весняно-літня страва «Трусянка» з Василівки та апетитна «Мамалига зі смаженицею» зі Студенянки.

Не забули вінничани і про свої витвори мистецтва. «Мʼякохідські мальовані килими» та обрядове дійство «Носіння кужеля», а також традиція виконання духової музики з Борівки тепер теж мають своє особливе місце в серцях та історії нашої області.

Ці традиції не тільки збагачують нашу культуру, а й зближують нас з коріннями, нагадуючи про те, що в нашому регіоні живе справжнє мистецтво, здатне надихати й радувати кожного.

Схожі новини:

20.05.2024

Соняшниковий шрот у Китаї

У квітні цього року експорт соняшникового шроту з України стрибнув вгору, демонструючи майже 560 тисяч...

Детальніше

20.05.2024

Майбутнє українського агроекспорту

Що стосується майбутнього українського агроекспорту до ЄС, то тут важливу роль зіграють червневі вибори до...

Детальніше

20.05.2024

Тепличний досвід європейців

На Чернігівщині фермери вже не бояться травневих заморозків, бо мають нові теплиці! Це стало можливим...

Детальніше