Вибір рубрики

Горіховий сад для нащадків

24.03.2024

Родина Кадікових вирішила змінити своє життя і закласти горіховий сад у 2022 році. Тепер у них 2 га землі, насаджені горіхами пекан, волоськими горіхами, фундуком і мигдалем, а також 40 дерев липи. Ось це я розумію, зробити ставку на майбутнє!

Ольга Кадікова, власниця цього чудового саду, поділилася, як це все починалося. Уявіть, плани про горіховий сад виникли в найскладніший час, коли розпочалася війна. Але наявність землі і бажання створити щось цінне для дітей надихнули Ольгу не здаватися і втілити мрію в реальність.

Вони дійсно змогли об’єднати родину навколо цієї ідеї. Батьки чоловіка Ольги зацікавилися цим проєктом і допомагають розвивати сад. Спільна мета згуртувала їх і додала новий сенс їхньому життю.

Кадікови доклали чимало зусиль, щоб дізнатися все про горіхові сади, отримати якісні саджанці та правильно їх висадити. Вони навіть отримали грант на покупку перших 40 саджанців пекана! Це справді надихаюча історія про те, як мрії перетворюються на реальність, а важкі часи виявляються початком чогось нового і прекрасного.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше