Вибір рубрики

Гранти від програми “єРобота”

01.04.2024

Фермерське господарство «Роси Буковини» з Чернівецької області взяло курс на інновації та розширення своєї діяльності. Вони планують отримати грант від програми «Своя теплиця», щоб розпочати вирощування черешні та абрикосів прямісінько у теплицях!

Богдан Малий, керманич цього сімейного бізнесу, поділився, що вже вони успішно виграли грант на 6 мільйонів гривень від програми «єРобота» на створення яблуневого саду. І цей проєкт уже майже готовий. Але не зупиняються вони на досягнутому, а вже виграли другий грант, на який зараз ідуть підготовчі роботи. Землю переорюють, сіють сидерати, як-от гірчицю та ріпак, і готуються до висадки популярних сортів яблук Гала і Голден Делішес.

Ще один важливий момент — поруч із майбутнім садом розташовані ставки, тому «Роси Буковини» розробили власний проєкт зрошення. Це значить, що вони дбають не лише про майбутні врожаї, а й про те, щоб все було зроблено з розумом та ефективно використовувало природні ресурси.

Відповідно до умов гранту, господарство вже працевлаштувало чотирьох людей на постійну роботу, і в планах — залучати сезонних працівників. Такі історії вражають та надихають, показуючи, як можна розвивати сільське господарство, вкладати в нього серце, знання та трохи інноваційного підходу.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше