Вибір рубрики

Гроші на теплицю отримали через заявку у “Дії”

25.02.2024

З 2012 року ФГ “Волинський сад” займаються садівництвом, вирощуючи яблука і вишні, ну і взагалі зелені майстри. Але не так давно вони вирішили зайнятися чимось новеньким і кинули око на теплиці. Дізнались, що можна отримати грант від держави.

І вот, Тарас Щерблюк, головний у “Волинському саду”, подав заявку через той самий портал “Дія”. Держава вирішила профінансувати 70% вартості їхнього проєкту, а решту 30% Тарас додав зі своєї кишені.

Так вони вирішили побудувати 11 теплиць на своїй землі площею 0,8 га. Одна з них уже працює як розсадник. Там вже висадили огірочки і чекають на врожай у травні. А щоб усім теплицям було тепло і затишно, Тарас побудував поруч твердопаливний котел на 1 МВт, який працює на солом’яних гранулах.

Але найважливіше не це. Вони створили 12 нових робочих місць, бо такі умови гранту. І ще, завдяки цим теплицям, люди в області тепер будуть мати свіжі овочі та зелень цілий рік навколо, прямо з місцевого виробництва.

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше