Вибір рубрики

Гроші на теплицю отримали через заявку у “Дії”

25.02.2024

З 2012 року ФГ “Волинський сад” займаються садівництвом, вирощуючи яблука і вишні, ну і взагалі зелені майстри. Але не так давно вони вирішили зайнятися чимось новеньким і кинули око на теплиці. Дізнались, що можна отримати грант від держави.

І вот, Тарас Щерблюк, головний у “Волинському саду”, подав заявку через той самий портал “Дія”. Держава вирішила профінансувати 70% вартості їхнього проєкту, а решту 30% Тарас додав зі своєї кишені.

Так вони вирішили побудувати 11 теплиць на своїй землі площею 0,8 га. Одна з них уже працює як розсадник. Там вже висадили огірочки і чекають на врожай у травні. А щоб усім теплицям було тепло і затишно, Тарас побудував поруч твердопаливний котел на 1 МВт, який працює на солом’яних гранулах.

Але найважливіше не це. Вони створили 12 нових робочих місць, бо такі умови гранту. І ще, завдяки цим теплицям, люди в області тепер будуть мати свіжі овочі та зелень цілий рік навколо, прямо з місцевого виробництва.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше