Вибір рубрики

Грунтообробна техніка аграріїв

06.02.2024

На Черкащині та Кіровоградщині випробували техніку BEDNAR і виявилося, що вона допомагає аграріям заробляти на кожному гектарі майже 60 доларів додатково. І це ще без урахування зарплати механізаторам та амортизації обладнання.

Володимир Салапонов з «Тайтен Машинері Україна», що торгує цією технікою, поділився цим на одній онлайн-конференції. Розповів, що в одному з господарств вони перейшли з оранки на глибоке розпушування ґрунту з одночасним внесенням добрив прямо там, де буде рядок посіву. Це допомагає кореневій системі краще розвиватися.

Для обробітку землі та внесення добрив використовували спеціальний агрегат BEDNAR TERRASTRIP і бункер BEDNAR COMBO SYSTEM, що може вносити два види добрив одночасно. Вони навіть змогли обробити від 55 до 60 гектарів за день, використовуючи тукосуміш 7-19-29 з нормою 120 кг на гектар.

Завдяки сучасним технологіям та інноваційному підходу, аграрії не просто поліпшують урожайність, а й економлять чимало коштів. І взагалі, це кращий приклад того, як новітні технології допомагають в агробізнесі.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше