Вибір рубрики

Грунтообробна техніка аграріїв

06.02.2024

На Черкащині та Кіровоградщині випробували техніку BEDNAR і виявилося, що вона допомагає аграріям заробляти на кожному гектарі майже 60 доларів додатково. І це ще без урахування зарплати механізаторам та амортизації обладнання.

Володимир Салапонов з «Тайтен Машинері Україна», що торгує цією технікою, поділився цим на одній онлайн-конференції. Розповів, що в одному з господарств вони перейшли з оранки на глибоке розпушування ґрунту з одночасним внесенням добрив прямо там, де буде рядок посіву. Це допомагає кореневій системі краще розвиватися.

Для обробітку землі та внесення добрив використовували спеціальний агрегат BEDNAR TERRASTRIP і бункер BEDNAR COMBO SYSTEM, що може вносити два види добрив одночасно. Вони навіть змогли обробити від 55 до 60 гектарів за день, використовуючи тукосуміш 7-19-29 з нормою 120 кг на гектар.

Завдяки сучасним технологіям та інноваційному підходу, аграрії не просто поліпшують урожайність, а й економлять чимало коштів. І взагалі, це кращий приклад того, як новітні технології допомагають в агробізнесі.

Схожі новини:

26.02.2024

Лідер виробництва молока та сухого козеїну

О, ти чув про “Молокію”, що в Тернопільській області. Вони займають п’яте місце з виробництва...

Детальніше

26.02.2024

Малий і середній бізнес братимуть дешевше кредит

“Ощадбанк” та міська рада Вінниці вирішили продовжити свою співпрацю на 2024 рік. Вони вирішили допомагати...

Детальніше

25.02.2024

Гроші на теплицю отримали через заявку у “Дії”

З 2012 року ФГ “Волинський сад” займаються садівництвом, вирощуючи яблука і вишні, ну і взагалі...

Детальніше