Вибір рубрики

Гурмани полюбляють український часник

15.10.2024

Український часник сорту «Любаша» тепер експортують у Японію. Компанія mVm Shoji Co. Ltd з міста Кобе розпочала імпорт українського продукту.

Опис овоча на платформі Rakuten підкреслює, що часник, який виведений Іваном Захаренком, що вирощують українськи фермери, прибув до Японії літаком. Україна, відома своїми родючими чорноземами, добре знана завдяки якості своєї продукції. Такої думки притримуються японські продавці.Вони запрошують скуштувати український продукт, що наповнений благословенням української землі та дбайливою роботою місцевих фермерів.

Додають, що вирощено двома батами поблизу Києва. На етикетці також є карта Черкаської області, звідки родом Іван Захаренко.

В інтернетмагазині Rakuten товар вже розпроданий. А от на полицях елітних супермаркетів у регіонах Kanto i Kansai з иого появи радіють гурмани.

Схожі новини:

08.02.2025

Волога в межах середніх показників

Українські аграрії дедалі більше хвилюються через нестачу вологи в ґрунті. Щоб розібратися в ситуації, ASAP...

Детальніше

07.02.2025

Стабільні лютневі ціни на свинину

На ринку свинини поки що без змін: ціни залишаються стабільними На початку лютого закупівельні ціни...

Детальніше

06.02.2025

Часник – це скарб для аграріїв

Часник – це не просто приправа, а справжній скарб для аграріїв! Попит на нього залишається...

Детальніше