Вибір рубрики

Інкубатор для креветок

12.05.2024

На Миколаївщині завершують будівництво інкубатора для креветки ваннамей. Любомир Гайдамака, технолог ТОВ «Вісмар аква», поділився новинами про цей проєкт у своїй колонці на AgroTimes. Незважаючи на війну, вдалося зберегти маточне поголів’я, яке стане основою цього бізнесу в Україні.

“Основна проблема в розведенні креветки ваннамей — це доступ до якісного посадкового матеріалу. До війни його можна було імпортувати напряму, а зараз це майже неможливо”, — пояснює Гайдамака. Він сподівається, що уряд створить спеціальні умови для стабільного та безпечного ввезення продуктивних ліній маточного поголів’я.

Також в Україні є можливості для виробництва корму для креветок, який можна купувати й з-за кордону. “Але якісна генетика потребує якісного корму, щоб розкрити свій потенціал”, — наголошує він.

Схожі новини:

29.12.2025

Споживання пастернаку зростає

Світ дедалі більше смакує пастернаком — попит на цей коренеплід стабільно зростає, адже він корисний,...

Детальніше

28.12.2025

Змішаний горіховий сад

Історія фермерського господарства «Світанок Старі Маяки» — це справжня пригода, яка почалася з помилок у...

Детальніше

27.12.2025

Повернення форелі у річки

У Карпатах вирішили оригінальним і природним способом зменшити кількість зустрічей диких хижаків із людьми. Через...

Детальніше