Вибір рубрики

Інноваційні тепличні проекти

09.04.2024

Зараз на горизонті аграрної сфери з’явилась крута хвиля інноваційних тепличних проектів, що буквально вибухнули своєю амбітністю. Леонід Чебанов, крутий експерт у всьому, що стосується розвитку та відродження теплиць, і ще й головний інженер проєктів у компанії «Інжтехбуд», каже, що більше десятка масштабних проектів вже зайняли своє місце на земельних ділянках щонайменше в одному гектарі кожен, під крилом великих агрохолдингів.

З осені 2023 року це все стало особливо гарячою темою, особливо серед великих агропідприємств, які бачать в цьому шанс зменшити свою залежність від природного газу, переходячи на відновлювані джерела енергії, як-от біометан чи біоетанол.

Чебанов каже, що разом із проектами у сфері виробництва біометану та біоетанолу, зокрема їхнього експорту до Європи, почали плануватися й ці величезні тепличні проекти. І не просто так, аграрні корпорації почали дивитися на теплиці як на спосіб диверсифікувати свою діяльність – від вирощування розсади до фруктів, ягід та органічних овочів.

Це переорієнтування на більш інноваційні та сталі методи виробництва не лише розкриває нові можливості для аграрного сектору, а й демонструє, що лідери галузі готові відповідати на світові екологічні виклики, використовуючи найсучасніші технології. Це справді час екологічних інновацій у сільському господарстві!

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше