Вибір рубрики

Інсектицид від кукурудзяного жука

19.06.2024

Кукурудза в Україні продовжує тримати лідерство серед зернових культур. У 2023 році вона не просто підтримала свої позиції, а й виробництво кукурудзи досягло близько 1,2 мільярда тонн у світі! Навіть у складних умовах Україна змогла експортувати зерно на суму більше ніж $5 млрд.

До речі, планується, що у 2024 році під посів кукурудзи виділять 3,9 мільйони гектарів, що значно більше, ніж прогнозувалося раніше. Але є виклики, наприклад, збільшення частки валового врожаю. Шкідники можуть знизити урожай на 12-25%, особливо такий шкідник, як західний кукурудзяний жук. Його личинки вражають коріння рослин, значно знижуючи їхній потенціал.

На щастя, є нові технології для боротьби з ними, наприклад, інсектицид Брігейд™, який пропонує тривалий захист від ґрунтових шкідників, в тому числі і від діабротики, до 90 днів. Цікаво, правда? Завдяки таким інноваціям кукурудза і далі займатиме одне з чільних місць у аграрному секторі України.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше