Вибір рубрики

Інвестори зацікавлені в лохині

08.04.2024

Наша лохина зробила справжній фурор на світовому ринку в 2023 році, подарувавши Україні рекордні $16,5 млн доларів експортної виручки! Вона навіть випередила яблучко з його $14,1 млн. Тепер у нас лохина – справжня зірка, поступається хіба що волоському горіху та замороженим ягодам.

Саме лохина, разом зі своєю подругою малиною, є справжнім рекордсменом за швидкістю зростання серед усіх експортних ягід, показуючи прибуток на 22-28% кожного року. І хоч яблучко можемо відправляти куди завгодно майже цілий рік, наша лохина має короткий, але яскравий сезон з липня по жовтень.

Не дивно, що інвестори зараз як ніколи зацікавлені в лохині, вкладаючи в неї чимало, адже ця ягода має величезний потенціал. Андрій Ярмак із ФАО каже, що лохина все ще відкриття для багатьох споживачів по всьому світу. Вона не тільки зручна у використанні та вирощуванні, але й має чимало сортів, які можна адаптувати під будь-які кліматичні умови.

Цього року ми вирішили трохи змішати картину, диверсифікуючи експорт не тільки до нашого традиційного партнера Польщі, а й розширюючи географію до Нідерландів, Великої Британії, Німеччини, Іспанії та навіть Грузії. Хоча останнє трохи здивувало експертів, адже Грузія сама швидко збільшує експорт цієї смакоти.

Лохина з України підкорює світ, і здається, що ніщо не може зупинити її шлях до успіху та нових ринків!

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше