Вибір рубрики

Капуста для борщу і не тільки

08.04.2024

В цьому році вирішили трохи поекономити на капустяних полях – на 15-18% менше будемо сіяти. Так, точно, каже пан Євген з Syngenta, і знає, чому так сталось. Перше – людей на збір нема де взяти, бо всі хочуть з машинками працювати, а не вручну. Друге – капусту зберігати це ціла наука: світло, повітря, спецтара, а ще й електрику плати. Третє – ціна така, що краще вже й не згадувати. І четверте – цей злісний трипс, шкідник номер один для капусти, без ліків від нього ніяк.

Але не все так сумно! Капуста це ж класика, вона майже в кожен борщ лізе, тому покупців повно. І головне, що цей овоч не знає сезонів – зимою її сіють, а восени – збирають. Маємо капустяний круговорот на всі 365 днів.

Євген ще каже, що одне діло виростити капусту, а зовсім інше – продати. Можна спробувати домовитися з місцевими магазинами або заморочитися з квашенням чи робити напівфабрикати. А ще наші Збройні Сили капусту великою ложкою їдять, тому там завжди знайдеться попит.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше