Вибір рубрики

Кавуни роститимуть на більших площах

07.03.2024

На Херсонщині вирішили дати старт справжньому буму вирощування кавунів та інших овочевих культур. Минулого року було всього 200 гектарів під кавуни, а цього року планують розширитись аж до тисячі! І не тільки кавуни, картоплю з томатами теж хочуть сіяти більше, аж до п’яти тисяч гектарів. Кажуть, що через те, що овочів на ринку мало, а ціни високі, то фермери гайда переходять на вирощування саме цих культур.

А все це стало можливим завдяки тому, що на Херсонщині активно очищують землі від мін. Вже 184 гектари сільгоспугідь повернули до життя. І це ще не межа, бо планують засіяти аж 70 тисяч гектарів. Найбільше піде під соняшник і яру пшеницю, а ще кілька тисяч гектарів – під інші технічні культури.

До речі, минулої осені херсонські аграрії засіяли 68 тисяч гектарів, і це вдвічі більше, ніж раніше. Все завдяки розмінуванню. На Херсонщині працюють понад тисяча саперів, і за цей рік вже розчистили 40 тисяч гектарів. А загалом планують вичистити 240 тисяч гектарів сільгоспземель. Вот такі справи, все йде до того, що Херсонщина може стати справжнім аграрним раєм.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше