Вибір рубрики

Клімат стрімко змінюється

22.03.2024

Тема про глобальне потепління та зміну клімату зараз на слуху у всьому світі, і Україна, звісно, не виняток. Особливо це відчувають аграрії на півдні нашої країни, де реально зазнають змін погоди та нестачі вологи. Але вчені не сидять склавши руки та пропонують вирішення, як-от адаптовані технології для вирощування у посушливих умовах або перехід на культури, як мигдаль, що краще переносять такі умови.

І тут на сцену виходить Elicit Plant з їхньою унікальною технологією EliTerra, яка дозволяє рослинам споживати на 20% менше води. Вони використовують фітостероли, ці дивовижні молекули рослинного походження, які керують водоспоживанням рослин, допомагаючи їм краще переносити стрес від нестачі вологи.

Ця інновація вже знайшла своїх шанувальників у Бразилії та Європі, і тепер, на щастя, і на українських полях. Жерар де Ля Саль, регіональний представник компанії в Україні, розповідає, що навіть у складні часи війни компанія не відмовилася від співпраці з нашою країною, надавши українським фермерам свої інноваційні продукти. І це лише початок великої та корисної роботи.

Науковці та фахівці попереджають, що клімат України стрімко змінюється, тож адаптуватися до нових умов та використовувати такі інноваційні рішення як EliTerra не просто важливо, але й критично необхідно для збереження та розвитку українського агросектору.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше