Вибір рубрики

Компенсація вартості насіння сої

21.04.2024

Група ентузіастів під назвою «Дунайська соя» вирішила запалити світло в тунелі для наших соєвих фермерів. Вони кажуть: “Ловіть момент, друзі!” і пропонують компенсацію 15% від вартості насіння для тих, хто обробляє до 1000 гектарів. Це шанс попробувати щось новеньке, а саме – оригінальне насіння сої без ГМО, і подивитись, що з того вийде.

Минулого року в акції взяли участь 30 фермерів по всій Україні, і здається, що вони не пожалкували – вони разом взяли компенсацій на кругленьку суму в понад 2 мільйони гривень. І щоб ви знали, з чим маєте справу, «Дунайська соя» ще й забезпечила їх наборами для швидкого тесту на ГМО.

Хочеш взяти участь? Запис на програму стартував першого квітня і триватиме аж до кінця липня 2024. Тож, якщо у тебе в кишені мерещиться оригінальне насіння сої – час діяти!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше