Вибір рубрики

Комплексний агрохімічний аналіз поля

07.06.2024

Українські аграрії мають чудову можливість підняти своє господарство на новий рівень. Програма USAID з аграрного і сільського розвитку — АГРО разом із AgriLab запустили нову ініціативу, яка допомагає малим, мікро та середнім агропідприємствам підвищити ефективність і продуктивність виробництва зернових та олійних культур. Вони пропонують комплексний агрохімічний аналіз поля, разом із чотирма консультаціями, що охоплюють відбір ґрунтових зразків із GPS, комплексний аналіз ґрунту, картограми поживних елементів, аналіз кліматичних даних, і багато іншого.

Це дозволить аграріям отримати детальне уявлення про стан своїх угідь і на основі цього планувати удобрення, сівбу та догляд за культурами з великою точністю. Це не просто про збільшення врожайності, а про розумне землеробство, що зменшує витрати і збільшує прибутки.

Програма USAID АГРО навіть покриє більшу частину вартості цих послуг, тож аграріям залишиться заплатити лише мінімальну суму. Це справді унікальна можливість для аграріїв стати частиною світових інновацій і дійсно зробити своє господарство передовим. Тож якщо ти в цій галузі, точно варто звернути увагу на цю програму!

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше