Вибір рубрики

Контроль меду та продуктів бджільництва

02.07.2024

Тепер ЄС збираються ще більше контролювати мед та продукти бджільництва, які надходять з інших країн. Це все через те, що ці продукти частенько потрапляють у центр уваги через шахрайство та фальсифікації, особливо коли до них додають сторонні цукри.

Тож вони посилюють вимоги до простежуваності: з 30 листопада 2024 року мед та інші подібні продукти можна буде ввозити до ЄС лише з установ, які чітко вказані в списку від компетентного органу країни-експортера. Це рішення було прийнято після того, як під час перевірок на ввезення виявили, що в 46% вантажів з такими продуктами були різні невідповідності, а 57% експортерів з-за меж ЄС викликали підозри щодо фальсифікації меду.

До речі, виробникам меду та продуктів бджільництва, які хочуть експортувати свою продукцію до ЄС, варто заздалегідь (за місяць) звернутися до місцевих органів Держпродспоживслужби, щоб їхні виробничі потужності були внесені до відповідних списків. Це важливо, щоб уникнути будь-яких затримок або проблем з експортом. Чудова ідея для забезпечення якості та безпеки продуктів!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше